Jak wykonuje się powiększanie ust autoimmunologicznym tłuszczem

Wiele z nas marzy o pełnych wyrazistych ustach. Wypełnienie ust jest dosyć popularnym zabiegiem. Obecnie jest dostępnych kilka metod. Jedną z nich jest powiększanie ust poprzez wstrzyknięcie tłuszczu autoimmunologicznego. Ogromną zaletą tej metody jest to, że nie są stosowane żadne obce substancje.

Lipofilling pierwszy etap — pobieranie tłuszczu

Powiększanie ust Katowice przy użyciu tłuszczu autoimmunologicznego jest również znane jako lipofilling. Zabieg jest bardziej złożony niż wstrzykiwanie kwasu hialuronowego do ust, ponieważ najpierw trzeba pozyskać własny tłuszcz. Ten pierwszy częściowy etap powiększania ust może mieć miejsce bezpośrednio przed powiększeniem ust lub podczas wcześniejszej wizyty.

W pierwszym etapie część tłuszczu jest odsysana z brzucha lub ud pacjenta. Otrzymany tłuszcz jest następnie dokładnie oczyszczany i specjalnie przygotowywany do procedury wypełniania ust.

Wstrzykiwanie tłuszczu w usta

Powiększanie ust Katowice przy pomocy tłuszczu pobranego z ciała pacjenta polega na wstrzykiwaniu tłuszczu w usta w określonych punktach. Tłuszcz, podobnie jak inne wypełniacze, np. kwas hialuronowy, można wstrzykiwać w różne partie ust.

Istnieją różne techniki, które można wykorzystać do uzyskania pożądanych rezultatów. Bardzo ważne jest, aby wstrzyknąć materiał wypełniający dokładnie we właściwe miejsce, w przeciwnym razie mogą pojawić się niepożądane efekty. Nieprawidłowo wykonane zastrzyki w okolice konturu ust mogą skutkować deformacją ust, dlatego pacjenci powinni skontaktować się z doświadczonym chirurgiem, który jest zaznajomiony ze wszystkimi technikami powiększania ust.

Profesjonalne powiększanie ust Śląsk podobnie jak liposukcję, wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa około godziny, jeśli liposukcja i liposukcja są wykonywane na tej samej wizycie. Aby osiągnąć zadowalający efekt, może być konieczne jedno lub kilka powtórzeń zabiegów.

Wypełnienie ust tłuszczem – opieka po zabiegu

Powiększanie ust Śląsk nie wymaga specjalnej kontynuacji leczenia. Jednak podobnie jak w przypadku wszystkich interwencji medycznych, mogą wystąpić powikłania i zaburzenia gojenia ran lub stany zapalne. W związku z tym pacjenci powinni uważnie monitorować gojenie warg i konsultować się z lekarzem prowadzącym, gdy pojawią się oznaki zapalenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here