HEDAN, Trzebisławki

HEDAN

Restauracja Catering, Imprezy okolicznościowe, Muzyka na żywo Trzebisławki - HEDAN - średzki

Firma HEDAN" s.c. mieszcząca się w Trzebisławkach jest przedsiębiorstwem cateringowym i prowadzi działalność w branży spożywczej od 1991 r. Cateringiem zajmuje się od 1997 r. i jest jedną z pierwszych firm działających na terenie Poznania i Wielkopolski. W ciągu 16 lat aktywności na rynku gospodarczym firma zyskała zaufanie i wiarygodność klientów. Hedan s.c zatrudnia odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędna wiedzę. Priorytetem firmy od początku jej istnienia jest ogromny nakład kładziony na produkcję i realizacje usług najwyższej jakości, tak aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Informacje dodatkowe:

Catering Imprezy okolicznościowe Muzyka na żywo

Opis obiektu

Od 2007 r. firma Hedan powiększyła swoja działalność o "Dom Gościnny". Jest to sala bankietowa będąca w stanie pomieścić ok. 200 osób. W związku z tym firma oferuje pełną organizacje wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych nie tylko na sali, ale również w plenerze. Zagwarantowane jest przy tym pełna usługa gastronomiczna, kelnerska i hotelarska. Do dyspozycji gości jest 6 pokoi w tym apartament dla nowożeńców. W każdym pokoju znajduje się garderoba, łazienka z prysznicem, TV.

Zajmujemy się przygotowywaniem pod zamówienie gotowych posiłków, potraw i dań oraz dostarczanie ich w miejsce wskazane przez klienta. Usługi tego typu stają się coraz bardziej popularne i modne, gdyż cieszą się duża wygodą i zaufaniem nabywców.

Oferujemy przygotowanie:

 • obiadów dla instytucji
 • lunchów
 • kanapek
 • przekąsek
 • sałatek
 • dań garmażeryjnych
Nasza firma w oparciu o wieloletnie doświadczenie pomoże starannie dobrać odpowiednie menu by spełniało oczekiwania najbardziej wymagających nabywców.   Każde zamówienie przygotowywane jest pod indywidualnego klienta zgodnie z jego preferencjami.

Ponadto Oferujemy

 • żywienie szpitali
 • szkół
 • żywienie grup zorganizowanych
 • posiłki regeneracyjne dla zakładów pracy


Przedsiębiorstwo posiada własną kuchnie centralną wyposażoną w nowoczesne urządzenia gastronomiczne, termosy i opakowania mające akceptacje polskich urzędów i służb SANEPID oraz własną bazę transportową dzięki czemu zamówienia dostarczane są na czas.

Lokalizacja na mapie

Prezentacja na mapie możliwa dzięki usłudze GoogleMaps

Kontakt

W przypadku kontaktu prosimy powołać się na serwis SmakoTeka.pl
adres: Trzebisławki 1
63-000, Trzebisławki
telefon stacjonarny: 61 285 10 79,61 284 92 31
telefon komórkowy: 604 422 920,
adres email: hedan@hedan.com.pl
WWW: www.hedan.com.pl

Znajdź swój smak...