Cardio jest innym słowem dla aktywności aerobowej lub wytrzymałościowej. Cardio przyspiesza spalanie tłuszczu, ale ma również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.

Bieganie, bieganie lub chodzenie: jeśli zaczniesz chodzić, spraw, aby twój cel działał do joggingu, a następnie uruchomił.

Ciesz się aktywnością na świeżym powietrzu, jak sport, pływanie, turystyka i wycieczki rowerowe.

Jeśli należysz do siłowni, użyj jej bieżni, eliptycznych, rowerów i wspinaczy schodowych.

Spróbuj ćwiczeń interwałowych, takich jak wiele sprintów z bieganiem między nimi.

Przełączaj pomiędzy cardio o wysokiej intensywności a wolniejszym / dłuższym żywotności, aby uzyskać maksymalne spalanie tłuszczu.

Więcej snu. Dorośli powyżej 17 roku życia powinni mieć od siedmiu do dziewięciu godzin snu każdej nocy, a dzieci w wieku od sześciu do 17 lat powinny otrzymać 10-11 godzin. Niedawne badania wykazały pozbawieni snu lub osoby z zaburzeniami snu są bardziej narażone na otyłość niż ludzi, którzy się z zalecanymi siedmiu do dziewięciu godzin. Dzieje się tak, ponieważ brak snu powoduje zmiany w metabolizmie i spalaniu tłuszczu. Te wskazówki mogą pomóc uzyskać dobry sen na:

Upewnij się, że pokój jest całkowicie ciemny z ciemnymi zasłonami lub arkuszami przez okno.

Nie jedz przez co najmniej dwie godziny przed pójściem spać, aby zapobiec zgaga lub zwiększeniu energii, gdy próbujesz zasnąć.

Używaj tylko łóżka do spania i seksu. Nie rób innych czynności, takich jak oglądanie telewizji, czytanie, słuchanie muzyki lub praca na komputerze podczas pobytu w łóżku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here