trening personalny
fot. pixabay.com

Rozpoczynając swoją przygodę z ćwiczeniami na siłowni często martwimy się tym, że tak właściwie to nie wiemy jak mamy ćwiczyć ani też jak korzystać z tych wszystkich sprzętów, które znajdziemy na siłowni. Możemy wówczas zdecydować się na trening personalny, który pozwoli nam nie tylko na naukę ćwiczeń i korzystania ze sprzętów, ale również spełni nasze oczekiwania co do efektów ćwiczeń.

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/trening-personalny-na-czym-polega/

Trening personalny

To forma treningu, która jest dosłownie szyta na twoją miarę. Trening personalny, jak sama nazwa wskazuje polega na tym, że jest dobierany indywidualnie do potrzeb danej osoby. Wówczas powinniśmy spotkać się z trenerem personalnym i omówić z nim co i jak chcemy osiągnąć.

Trener personalny ułoży nam odpowiednie ćwiczenia, a także wprowadzi nas w świat przyrządów oraz ćwiczeń, który jest dla nas jeszcze nieznany.

To również ktoś, kto będzie nad nami czuwał, gdy będziemy ćwiczyć, poprawi nasze błędy, powie jak ich uniknąć, a także pokaże w jaki sposób korzystać z różnych przyrządów.

Anioł stróż twojego treningu

Trener personalny to również osoba, która weźmie się za ciebie od a do z. Jeśli zdecydujesz się na trening personalny, to twój trener będzie nie tylko uczył się odpowiednich ćwiczeń, ale również ułoży ci treningi, ich intensywność, zakreśli regularność i będzie cię pilnował z ich realizacją.

To nie wszystko. Trener personalny będzie również pilnował efektów. To przed nim będziesz się tłumaczyć, jeśli nie będziesz przestrzegać diety, a ćwiczenia nie będą przynosić rezultatów, gdyż trener personalny będzie cię również regularnie mierzył i ważył, aby kontrolować postępy lub w razie ich braku zmienić metody ćwiczeń.

To świetne rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że same nie dadzą rady, a także boją się, że się szybko poddadzą. Trener personalny będzie nas motywował, pilnował oraz kontrolował. A wszystko to dla was i waszych wyśnionych efektów!

Przeczytaj też: http://www.provimi.pl/jakie-buty-na-silownie-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here