Najlepsze zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej stały się doskonałą alternatywą dla chirurgicznych operacji plastycznych. Cały świat wprost oszalał na ich punkcie. Wszystko dlatego, że w sposób naturalny i nieinwazyjny udaje się poprawiać mankamenty urody albo wykonywać zabiegi, które wprost zatrzymują nieubłaganie biegnący czas. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwalają nam też uzyskać pełen komfort realizacji codziennej aktywności. Wiele z nich jest dla nas wybawieniem, które nie tylko poprawia urodę i wpływa na estetykę wyglądu, ale również oszczędza nasz czas i poświęcenie. Dzisiaj przedstawiamy Wam dwa najbardziej popularne na całym świecie zabiegi, z których chętnie korzystają ludzie na całej kuli ziemskiej.

Wampirzy lifting, czyli poprawa jakości skóry osoczem bogato płytkowym

Wampirzy lifting jest dzisiaj niemalże już powszechnym zabiegiem z zakresu bezpiecznej medycyny estetycznej. Jest wręcz wybawieniem dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się pierwszych oznak starzenia się skóry, chcą poprawić jej elastyczność, wyrównać koloryt, zniwelować niedoskonałości, takie jak trądzik czy blizny potrądzikowe.

Zabieg jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość skóry i liczą na szybkie efekty. W pełni bezpiecznie mogą z niego korzystać również alergicy, bo główny preparat, który jest podawany podczas tego zabiegu, pochodzi przecież z organizmu pacjenta. Nie uczula, nie wywołuje podrażnień ani żadnych innych powikłań, to zresztą kolejna zaleta zabiegów, podczas których podawane jest osocze bogato płytkowe. Warszawa dysponuje szeroką ofertą profesjonalnych gabinetów, w których tzw. wampirzy lifting można wykonać.

Na czym polega sam zabieg? Od pacjenta pobierana jest krew, która przekładana jest następnie do specjalnej wirówki. To w niej od czerwonych płytek oddzielane jest osocze, które później wprowadzane jest metodą mezoterapii pod strukturę skóry. Naturalny preparat pobudza komórki do regeneracji. Wpływa na zwiększoną produkcję elastyny i kolagenu. Efekty tego zabiegu widać już po kilku dniach.

Skóra gładka już na zawsze

Kolejny hit w dziedzinie medycyny estetycznej to depilacja laserowa vectus. To najnowocześniejsze urządzenie, dzięki któremu możemy pozbywać się niechcianych włosków raz na zawsze. Wystarczy od 3 do 7 zabiegów (w zależności od partii ciała), by włosy nie odrosły już nigdy więcej. Jeśli dodamy do tego, że zabiegi trwają kilka, maksymalnie kilkanaście minut i są bezbolesne (dzięki nakładce chłodzącej), to okaże się, że laser vectus może być mianowany najlepszym wynalazkiem wszech czasów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here