Naturalne kosmetyki dla psów

Twój pies zasługuje na to co najlepsze – dlatego w Totobi przygotowaliśmy ofertę naturalnych kosmetyków najwyższej jakości idealnie dostosowanych do potrzeb Twojego pupila. Sprawdź produkty dostępne na naszej stronie i zapewnij swojemu czworonogowi doskonałą pielęgnację i komfort każdego dnia.

Szampony dla psów – zadbaj o higienę swojego czworonoga

Dobranie odpowiedniego podstawowego kosmetyku do pielęgnacji jest niezwykle istotne. Szampony marki Totobi to doskonałe produkty przeznaczone do codziennej higieny Twojego psa. Dzięki nim kąpiele staną się o wiele przyjemniejsze i od razu zauważysz pozytywne skutki działania naszych preparatów.

Pomimo że oferowane przez Totobi szampony dla psów są niezwykle delikatne, to są również bardzo skuteczne. Zapewniają doskonałe oczyszczenie i pielęgnuję wrażliwej skóry Twojego pupila. Regularne stosowanie przyczynia się do poprawy jakości sierści i  pozwala pozbyć się jej martwej części. Odpowiednia higiena umożliwia także wczesne wykrycie ewentualnych problemów dermatologicznych oraz obecność pasożytów zewnętrznych. Codzienne kąpiele to także szansa na poprawę relację pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem oraz potencjalne źródło świetnej zabawy.

Naturalne szampony dla psów Totobi są również w 100% wegańskie. Podczas ich produkcji nie użyliśmy żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo każdy produkt testowany był na ludziach w celu uzyskania całkowitej pewności czy są one w pełni bezpieczne dla naszych czworonogów.

Naturalne perfumy dla psa – zwalczają nieprzyjemny zapach

Niestety nawet odpowiednia pielęgnacja i dbanie o higienę pupila może nie wystarczyć. Wiele czynników może wpływać na to, że nasz ulubieniec będzie nieprzyjemnie pachniał. Może to być uciążliwe zarówno dla właściciela, jak i osób z jego otoczenia. Jako że zależy nam na naszym psie i nie chcemy, by sprawiał komukolwiek dyskomfort, powinniśmy sięgnąć po środki maskujące brzydki zapach.

Perfumy dla psa powinny być przede wszystkim delikatne. Wszystko przez bardzo czuły węch tych zwierząt – intensywny, ostry zapach będzie dla nich bardzo drażniący. Dlatego nasze produkty bazują tylko, i wyłącznie na naturalnych składnikach, które jednocześnie odżywiają i regenerują skórę Twojego pupila.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii w naszym sklepie, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby prawidłowo zadbać o zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Poza kosmetykami w naszym asortymencie posiadamy także wartościową karmę i przekąski, jak również wiele ciekawych zabawek zapewniających doskonałą rozrywkę. Pokaż, że zależy Ci na swoim psie – zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here