Przeszczep tłuszczu

Lipotransfer jest zabiegiem przeznaczonym do poprawiania wyglądu sylwetki, polegającym na przeszczepianiu tkanki tłuszczowej i zmienianiu jej położenia. Metoda nie ma jednak wyłącznie działania upiększającego, bo może też zostać wykorzystana do odbudowy zniszczonych i zdeformowanych tkanek. A z jakich konkretnych powodów warto z niej skorzystać?

Po pierwsze – skuteczność

To chyba kwestia najważniejsza. Przeszczepianie tłuszczu na pewno nie zdobyłoby aż tak dużej popularności, gdyby nie działało i nie doprowadzało do tych efektów, jakich się od niego oczekuje. A jednak skuteczność jest tu utrzymywana na maksymalnie wysokim poziomie. Za sprawą Lipotransferu możliwe jest niemalże natychmiastowe zmienienie proporcji sylwetki i automatyczna poprawa wyglądu ciała.

Lekarz usuwa tłuszcz z tych miejsc, w których jest go za dużo i wprowadza go tam, gdzie jest go za mało. Skóra zostaje wyraźnie wygładzona. Pozytywne efekty widoczne są dosłownie gołym okiem.

Po drugie – bezpieczeństwo

Istnieje naprawdę niewiele przeciwwskazań do skorzystania z tej metody, a to oznacza, że przeszczep tłuszczu jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. W przeciwieństwie do innych sztucznych wypełniaczy tłuszcz pobrany z ciała pacjenta jest dla jego organizmu czymś naturalnym i w pełni przez niego akceptowanym. Nie ma takiej możliwości, aby wprowadzenie go w inne części sylwetki doprowadziło do wystąpienia reakcji alergicznej czy innego niepokojącego objawu.

Przeszczep tłuszczu za każdym razem jest więc właściwie przyjmowany przez organizm. Bezpośrednio po skorzystaniu z lipotransferu warto jednak dać sobie przynajmniej te dwa tygodnie na regenerację i przez ten czas unikać intensywnego wysiłku fizycznego, kąpieli w gorącej wodzie oraz korzystania z sauny.

Po trzecie – niska cena

Jak na to wszystko, co można osiągnąć już za sprawą jednego przeprowadzonego przeszczepu tłuszczu, zabieg jest stosunkowo tanią i łatwo dostępną metodą. To, ile trzeba będzie za niego zapłacić, zależy w głównej mierze od obszaru działania. Najtańsze jest przeszczepianie tłuszczu w okolice skóry twarzy, najdroższe natomiast to ukierunkowane na zmianę rozmiaru i kształtu piersi. Ceny ustalane są indywidualnie przez każdy gabinet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here