Każdy pracownik jak poliglota

Dobra znajomość języków obcych wśród pracowników firm, nawet w tych najmniejszych jest bardzo pożądana. Umiejętność porozumiewania się w innym języku przydaje się w kontaktach handlowych, a kontakty z zagranicznymi firmami w dzisiejszych czasach, w których panuje swoboda gospodarcza, są niezwykle częste.

Język potoczny, a korporacyjny
Język, którym posługujemy się podczas urlopu czy rozmawiając z zagranicznymi kolegami w kawiarni obejmuje inne słownictwo niż ten korporacyjny czy specjalistyczny. Dlatego nawet jeśli pracownicy firmy świetnie sobie radzą w spotkaniach towarzyskich z osobami mówiącymi w innym języku, o tyle w pracy mogą mieć problemy. Dlatego, będąc menadżerem czy właścicielem firmy warto zdecydować się na kurs językowy dla firm, który przygotowany jest pod kątem potrzeb każdej z nich i dostosowany do aktualnej wiedzy i umiejętności uczestniczących w szkoleniu pracowników.

Kurs językowy w firmie
Firmą, która prowadzi takie szkolenia, jest szkoła językowa w Wieliczce (http://www.wieliczka.leaderschool.pl/dla-firm). Kursy przez nią organizowane nie są żmudnym powtarzaniem słówek, ale kompilacją wykładów, rozmów w obcym języku oraz nowoczesnych technologii i multimediów. To sprawia, że nauka któregoś z 17 dostępnych języków obcych staje się przyjemnością. Pracownicy, którzy biorą udział w kursie językowym we własnym miejscu pracy, nie tylko rozwijają swoje słownictwo i kompetencje językowe, ale także traktują udział w takim szkoleniu jako dodatkowe, niematerialne wynagrodzenie za ich pracę. Kurs można zakończyć zdobyciem międzynarodowego certyfikatu. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie przedsiębiorstwa, co pozwala zaoszczędzić pracownikom czas i szkolenie się także w godzinach pracy.

http://www.kwkstaszic.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here