Kupujemy prezent dla młodych.

Kupujemy prezent dla młodych.

Kiedy otrzymujemy zaproszenie na ślub kogoś bliskiego z rodziny, czy też znajomych, od razu zaczyna nasuwać się nam myśl o tym, co podarować młodej parze, jaki prezent na wesele będzie najbardziej odpowiedni. Dziś nie wystarczy dać do koperty kwoty dwustu, czy trzystu złotych, ale trochę więcej. Niestety takie czasy.

Jeżeli nie bardzo chcemy dać młodym pieniądze (chyba, ze zażyczą sobie i będzie o tym wzmianka w zaproszeniu), to tak naprawdę mamy spore pole do popisu. Nie należy jednak kupować pierwszego lepszego prezentu, który nam się nawinie. Nawet, gdy ślub biorą nasi znajomi, warto wiedzieć, co lubią, czym się interesują i o czym tak naprawdę marzą. Młodym przyda się każda rzecz, często jest tak, że kupują krótko przed ślubem nowe mieszkanie, które jest puste i zupełnie nieumeblowane. Oczywiście nie będziemy im kupować mebli na prezent, ale jakieś ładne i modne dodatki na pewno ich ucieszą. Może to być przykładowo bardzo dobrej jakości kołdra i poduszki, do tego komplet pościeli, najlepiej w jakiś neutralnych kolorach. Może młodzi małżonkowie mają swój styl i ulubione kolory, najlepiej jest więc kupić pościel koloru szarego, czy białego. Nie zapomnijmy o pięknym i gustownym zapakowaniu. A co oprócz pościeli, która na pewno się im przyda, kiedy na przykład przyjadą jacyś goście? jednym z prezentów, o którym myślę i który również może im się przydać jest komplet różnych kieliszków. Mogą to być kieliszki do wina, szampana, czy jakiegoś likieru. Chyba, że wiemy o tym że młodzi nie przepadają za alkoholem, wtedy można im sprezentować ładne szklanki, mogą być wysokie do soków. Drobny sprzęt domowy również jest bardzo praktycznym prezentem, aczkolwiek jest możliwość, że może się powtórzyć, bo któreś z gości pomyśli o tym samym podarunku dla młodych. Plusem jest to, że zawsze można wymienić na coś innego, warto więc zostawić sobie paragon w razie czego. Nie powinno być nam z tego powodu smutno, czy przykro, bo i tak wybiorą sobie coś, co z pewnością im się przyda do domu. Wracając jeszcze na chwilę do prezentów domowych, na pewno warto wspomnieć o takich prezentach jak dobrej jakości żelazko, garnki, ale o te dwa wspomniane prezenty powinniśmy podpytać przyszłych małżonków, bo być może już mają i żelazko i dobre garnki. Jeśli chcemy być oryginalni, to podarujmy młodym kartę podarunkową do jakiegoś sklepu meblowego, czy odzieżowego. Ostatnio takie przepłacone karty są bardzo modne i coraz więcej osób postanawia wręczyć taki prezent w postaci karty właśnie na urodziny, czy święta. Ale ślub to również fajna sposobność, żeby im coś takiego podarować. Innym prezentem może też być weekendowy pobyt w nadmorskiej miejscowości. Oczywiście nie zapomnijmy, że powinien być to pobyt z wszystkimi posiłkami, żeby nie okazało się, że w pakiet wchodzą tylko śniadania, a za resztę muszą zapłacić nowożeńcy.

Jak więc widzimy, pomysłów na prezenty jest mnóstwo. Wystarczy przemyśleć, z czego młodzi najbardziej by się cieszyli i to kupić. Ma być to podarunek prosto od nas z serca i taki właśnie powinien być.

http://www.zespolnapiecia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here