Przestań stosować lek. Jeśli występują reakcje alergiczne na antybiotyk, należy zaprzestać stosowania tego leku i unikać wszelkiego narażenia na nie. Narażenie może się wydarzyć, więc ważne jest podjęcie działań prewencyjnych.

Powiadom pracownika opieki zdrowotnej o swojej alergii za każdym razem, gdy otrzymujesz jakiekolwiek leczenie. Upewnij się, że jest to zawarte w dokumentacji medycznej w celu późniejszego wykorzystania, ale nigdy nie przypuszczaj, że personel medyczny widział wykres lub dowiedział się o swojej alergii. Twoim obowiązkiem jest poinformowanie o alergiach podczas leczenia.
Noś bransoletę ostrzegawczą. Te bransole mogą być nieocenione, zwłaszcza jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy w nagłych przypadkach, gdy jest nieprzytomny. Informuje pracowników służby zdrowia o alergii w czasach, gdy nie można poinformować o alergii.

W większości przypadków, jeśli masz znaną alergię, lekarz przepisi alternatywny lek. W bardzo prostych przypadkach, w których korzyści przeważają nad ryzykiem, a nie ma alternatywnych metod leczenia, które mogą nie być opcją. Jeśli pacjent ma zażywać konkretny lek i zna alergię na tego leku, lekarz może współpracować z pacjentką za pomocą leczenia odczulającego lek.

Podczas leczenia lekami odczulającymi lek, lekarz poda minimalną dawkę leku, który uczulony i monitoruje objawy. Potem będą podawać coraz większą dawkę co 15 do 30 minut, w ciągu kilku godzin, a nawet dni.

Jeśli możesz tolerować pożądane dawki bez jakichkolwiek działań niepożądanych, lekarz może bezpiecznie przepisać regularne leczenie.
Jest to zwykle wykonywane w ciężkich przypadkach i powinno być wykonywane tylko przez profesjonalistów z przeszkoleniem w nagłych wypadkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here