Jak oswoić konia w minecraft?

Sposobów na spędzanie wolnego czasu z całą pewnością jest wiele. Każdy ma swój ulubiony i stara się robić w wolnej chwili właśnie to, co najbardziej się lubi. Nie trudno zauważyć, że wśród najmłodszych dzieci najbardziej popularne stają się gry, zarówno te komputerowe, jak i te, w które można zagrać na konsoli. Coraz rzadziej gra się w gry planszowe, a szkoda, bo w większości umożliwiają one rodzinne spędzanie czasu. Rodzice z reguły nie wiedzą, jak grać na konsoli, a także co robić w grach, w jakie gra dziecko, dlatego zazwyczaj gra ono z kolegami lub z innymi graczami, którzy są w tym samym czasie połączeni z siecią. Najbardziej popularną grą w ubiegłych latach są oczywiście gry, w których trzeba budować z klocków, a więc z bloków. Są to rozrywki dla dzieci w różnym wieku i nie można powiedzieć, że nie rozwijają one wyobraźni, także tej przestrzennej. Tworząc budowle, nawet te najprostsze trzeba bowiem wiedzieć, jak rozmieścić klocki, żeby uzyskać efekt, o jakim się marzy. Z czasem, a więc gdy nabiera się wprawy, to nie jest już problemem stworzenie w grze okazałego zamku lub stadionu do gry w piłkę. Oczywiście wszystko to jest wirtualne, ale jak widać, sprawia to współczesnym dzieciom, a także w dużej mierze młodzieży, ogromną frajdę.

Bardziej zaawansowani gracze potrafią nawet zbudować stajnie, a także klatki dla papug. Wiedzą też, jak oswoić konia w minecraft i korzystają z tej wiedzy. Osoby, które uwielbiają takie klimaty i marzą o swojej farmie, mogą ją zbudować i poniekąd spełnić swoje marzenie. Ma się tam do dyspozycji różne przysmaki, które należy dawać zwierzętom, żeby były one zadowolone. Koń najbardziej lubi siano i to właśnie nim należy go karmić, jeśli chce się, żeby stał się sprzymierzeńcem. Z kolei wilka wystarczy pogłaskać, a wówczas będzie chronił zbudowanego domu i swojego właściciela. Trzeba przy tym uważać, żeby przypadkowo nie uderzyć go mieczem albo ręką, bo wówczas może zaatakować i niezwykle trudno go później oswoić po raz drugi. Niektórzy na swoich wirtualnych farmach hodują także świnie i krowy. Można z nich mieć mięso, jeśli ma się taką potrzebę. W tym celu należy kilka razy uderzyć świnię i na ekranie pojawia się wówczas stek, który należy zebrać, żeby mieć jedzenie.

Wiele ciekawych gier jest dostępnych zarówno dla starszych, jak i dla młodszych dzieci. Są one nimi zainteresowane i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości, bo są one w kręgu zainteresowań dzieci, szczególnie w wieku typowo szkolnym.

http://www.anianotuje.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here